Baidarių maršrutas: Ūla
2d/9h

31km

Ūla

Vidutinis

Baidarių maršrutas: Ūla, tai puikus dviejų dienų maršrutas baidarininkų labai mėgstama upe. Leidimai plaukti šioje atkarpoje - nereikalingi.


Pilnas maršrutas, kuriuo plauksite: Ūla

Rekomenduojamas plaukimo laikas:

Jūsų pasirinktas plaukimo laikas:


Baidarių kiekis:

Max: 0
Max: 0

DATADVIVIEČIŲVIENVIEČIŲVISO
VISO:
Didinti
Baidarių maršrutas: Ūla

Ūla – upė, tekanti per rytinį Dzūkijos nacionalinio parko pakraštį, Merkio intakas. Aukštupyje teka pro Gudų girioje esančius kaimus – Dubičius, Rudnią, Zervynas, Žiūrus, o už jų įteka į Merkį.

Baidarių maršruto: Ūla (Kriokšlys-Zervynos) ilgis apie 31 km, plaukimo trukmė apie 9 valandos. Pirma diena nuo Kriokšlio iki Rudnios ilgis apie 11 km, plaukimo laikas apie 4 valandos. Antra diena nuo Rudnios iki Zervynos ilgis apie 20 km, plaukimo laikas apie 5 valandos.

Baidarių maršrutą: Ūlos upe pirmą dieną rekomenduojame plaukti nuo Kriokšlio iki Rudnios. Tuomet apsistojate stovyklavietėje ant upės kranto. Šioje atkarpoje praplauksite ežerą ir užtvanką. Matysite puikius gamtos vaizdus. Antros dienos maršrutas yra šiek tiek lengvesnis, tačiau taip pat rasite prikritusių medžių ir pasigrožėsite vaizdais. Plaukimo valandas yra sunku paskaičiuoti, nes tai labai priklauso nuo sustojimų laiko, nuo plaukimo intensyvumo ir oro sąlygų.

Ledimai plaukti upe šioje atkarpoje nereikalingi.

Į kainą įeina:

  • dvivietė baidarė "Vista" arba stiklo plastiko baidarė

  • irklai ir liemenės

  • papildoma kėdutė vaikui

Į kainą neįeina:

  • baidarių ir žmonių transportavimas 0,3eur/km

  • stovyklavietė 2eur/asmeniui