Baidarių maršrutas: Siesartis
2d/11h

30km

Siesarčio upė

Vidutinis

Baidarių maršrutas: Siesartis, tai maršrutas, kuriame nebus kada nuobodžiauti reiks baidares ir persinešti, ir susidurti su akmenimi ar užtvankomis.


Pilnas maršrutas, kuriuo plauksite: Siesarčio upė

Rekomenduojamas plaukimo laikas:

Jūsų pasirinktas plaukimo laikas:


Baidarių kiekis:

Max: 0
Max: 0

DATADVIVIEČIŲVIENVIEČIŲVISO
VISO:
Didinti
Baidarių maršrutas: Siesartis

Siesartis – Aukštaitijoje tekanti upė, kairysis Šventosios intakas. Pradžia Siesarties ežere.

Baidarių maršruto Siesartis (Želva-Balninkai tiltas iki Šventosios žiočių) ilgis 30 km, plaukimo laikas apie 11 valandų. Pirmoji diena (Želva-Balininkai tiltas – Valai) ilgis apie 13 km, plaukimo laikas apie 5 valandos. Antroji diena (Valai-Šventosios žiotys) ilgis apie 17 km, plaukimo laikas apie 6 valandos.

Kelionės pradžia nuo Želvos-Balininkų kelio malūno. Upelyje daug posūkių, gylis 0,5-1,5 m., laukia keli baidarių apnešimai. Prie Valų kelio tilto įrengta mokama stovyklavietė, su baidarių prieplauka, laužavietėmis, pirtimi. Maršrute pasigerėsite puikiais slėniais, gamtos paminklais: Lentvorų ir Felinkos ąžuolais. Plaukiama Siesarčio kraštovaizdžio draustiniu. Pirmos dienos kelionės pabaiga Valų kaime. Antra diena pradedama nuo Valų kaimo. Upelyje daugėja stambių akmenų, pasiekus hidroelektrinės užtvanką laukia baidarių apnešimas. Kelionė baigiasi įplaukus į Šventosios upę. Jei norite galima pratęsti maršrutą Šventosios upe.

Į kainą įeina:

  • polietileninė dvivietė baidarė

  • gelbėjimo liemenės ir irklai

  • žemėlapiai

Į kainą neįeina:

  • baidarių ir žmonių transportavimas 0,5 eur/km

  • pavėsinės nuoma (kaina sutartinė)

  • nakvynė sodyboje (kaina sutartinė)