Baidarių maršrutas: Nemunas
1d/3h

15km

Nemunas

Lengvas

Baidarių maršrutas: Nemunu, tai unikali galimybė apžvelgti Kauno miestą: tiltus, užtvanką, Panemunės šilą ir senamiestį kitu kampu - iš upės, ypač nuostabūs vaizdai atsiveria vakarėjant.


Pilnas maršrutas, kuriuo plauksite: Nemunas

Rekomenduojamas plaukimo laikas:

Jūsų pasirinktas plaukimo laikas:


Baidarių kiekis:

Max: 0
Max: 0

DATADVIVIEČIŲVIENVIEČIŲVISO
VISO:
NUOLAIDA:-30%
SUMA:
Didinti
Baidarių maršrutas: Nemunas

Nemunas - upė plati, daugumoje tėkmė rami. Po tiltais – sraunumos, pasitaiko seklumų, krantai įvairūs - pirmoje dalyje apaugę medžiais, vietomis atviri, prieš pabaigą krantinės, senamiestis, santaka su Nerimi.

Baidarių maršrutas: Nemunu ilgis 15 km, plaukimo laikas 2,5-3 valandos.

Maršrutas visas Kauno ribose. Pradžios vieta - betonuota krantinė kairiajam krante apie 300 m žemiau HE užtvankos, Nemajūnų pl. pabaigoje. Pirmoje dalyje upės krantai apaugę medžiais, krūmais, kairėje tęsiasi Panemunės šilas, dešinėje gerai matomas įvažiavimas į geležinkelio tunelį. Toliau kairėje praplaukiama Panemunė, už tilto dešinėje tęsiasi Žemieji Šančiai. Daug kur galima išlipti į krantą. Už Jiesios upelio įtekėjimo vietos netoli Napoleono kalno upė pastebimai praplatėja. Priekyje atsiveria geležinkelio tiltas ir už jo esančios Žalgirio arenos bei senamiesčio panorama. Po geležinkelio tiltu galimos sraunumos, seklumos. Žemiau upė susiaurėja, praplaukiama Nemuno sala ir už jos prasideda krantinė, virš kurios atsiveria senamiesčio bokštų panorama. Už Aleksoto tilto dešinėje - senoji Kauno prieplauka. Priekyje už gero kilometro pasirodo naujosios prieplaukos bokštas. Pabaigos vieta - Kauno prieplaukos krantinė ties "Combo" klubu-restoranu, už 400 m, praplaukus santaką. Tai kelionės pabaiga.

Į kainą įeina:

  • plastikinės lietuviškos baidarės

  • irklai ir liemenės

  • neperšlampami dėklai asmeniniams daiktams

  • saugumo instruktažas ir patarimai

  • vairuotojų transportavimas prie paliktų automobilių.