Trasa kajakowa: Srove-Pakasas
1d/3h

7km

Srove - Pakasas

Łatwy

Linkmenas – ežeras Ignalinos rajone, 10 km į šiaurės vakarus nuo Ignalinos, 5 km į šiaurės rytus nuo Linkmenų, netoli Ginučių kaimo; įeina į Aukštaitijos nacionalinį parką.Įteka Aseka iš Asėko ežero, Alksnelė iš Alksnaičio ežero, į Asalnykščio ežerą išteka Dumblys, pietvakariuose siauru ir trumpu sąsiauriu ežeras jungiasi su Alksno ežeru. Linkmenas priklauso Žeimenos baseinui. Pakrantėje stūksto Ginučių piliakalniai ir pilkapynai, Papiliakalnės piliakalnis, gamtos paminklas Ladakalnis.


Pełna trasa: Srove - Asekas - Linkmenas - Alksnaitis/Alksnas - Ukojas - Zverincius - Pakasas

Zalecany czas trwania spływu:

Jednak wybrałeś:


Ilość kajaków:

Max: 0
Max: 0

DATAPODWÓJNYJEDNOOSOBOWYRAZEM
RAZEM:
Zbliżenie
Trasa kajakowa: Srove-Pakasas

Šio maršruto metu aplankysite: Srovę, Asėką, Linkmeną, Alksnaitį, Ūkoją, Žverinčių bei Pakasą. Visi šie vandens telkiniai priklauso Aukštaitijos nacionaliniam parkui.

Linkmenas – ežeras Ignalinos rajone, 10 km į šiaurės vakarus nuo Ignalinos, 5 km į šiaurės rytus nuo Linkmenų, netoli Ginučių kaimo; įeina į Aukštaitijos nacionalinį parką. Įteka Aseka iš Asėko ežero, Alksnelė iš Alksnaičio ežero, į Asalnykščio ežerą išteka Dumblys, pietvakariuose siauru ir trumpu sąsiauriu ežeras jungiasi su Alksno ežeru. Linkmenas priklauso Žeimenos baseinui.

Baidarių maršruto: Srovė - Pakasas ilgis apie 7 km, plaukimo laikas apie 3 valandos.

Baidarių maršrutas pradedamas Ginučiuose, Srovės upėje. Pakrantėje stūksto Ginučių piliakalniai ir pilkapynai. Plaukiant toliau galima pamatyti Papiliakalnės piliakalnį bei žymųjį gamtos paminklą Ladakalnį. Maršruto pabaiga Pakaso ežere.

Į kainą įeina:

  • turistinė baidarė iš stiklo plastiko

  • liemenės ir irklai

  • žemėlapiai (kuriuos po plaukimo reikia grąžinti)

Įkainą neįeina:

  • baidarių ir žmonių transportavimas (kaina sutartinė, ne mažiau 15 eur)

  • sodybos nuoma (kaina sutartinė)