Baidarių maršrutas: Širvinta
1d/4h

14km

Širvinta

Vidutinis

Baidarių maršrutas: Širvinta užburs savo vingiais, žaliais krantais, neįtikėtino aukščio skardžiais ir augmenijos gausa. Šį maršrutą gali rinktis draugų kompanijos ar šeimos su vaikais.


Pilnas maršrutas, kuriuo plauksite: Širvinta

Rekomenduojamas plaukimo laikas:

Jūsų pasirinktas plaukimo laikas:


Baidarių kiekis:

Max: 0
Max: 0

DATADVIVIEČIŲVIENVIEČIŲVISO
VISO:
Didinti

Širvintos upė, viena mėgstamiausių vandens turistų. Ji puikiai tiks plaukimui tiek draugų kompanijai, tiek šeimoms su vaikais. Vasarą ši upė rami ir sekli, tačiau tikrai ne nuobodi, o pavasarį patvinstanti tarsi kalnų upelis.

Baidarių maršrutas: Širvinta (Drūžai ("Vikingų kaimas")) - Vindeikiai) ilgis apie 14 km, plaukimo laikas apie 4-5 valandos.

Maršrutas prasideda Družuose. Maršrutas nesudėtingas, vanduo švarus, o krantai mažai apgyvendinti. Ir net karščiausią vasaros dieną galėsit mėgautis gaiva, daug kelionės atkarpų skendi medžių pavėsiuose. Aplinkui tik aukšti žali krantai ir dangus. O sutikus vandens paukščius kelyje, krykaujant antims, pasijusite kaip tikrose lietuviškose džiunglėse. Nesudėtingos kliūtys: rėvos, seklios brastos, dideli akmenys, staigūs posūkiai. Toks yra šis maršrutas, kurio pabaiga Vindeikiuose. Visą laiką, kol Jūs plauksite baidarėmis, Jūsų automobiliai bei kiti daiktai bus saugomi "Vikingų kaimo" stovyklavietėje.

Į kainą įeina:

  • dvivietė poletileninė baidarė "Vista"

  • irklai ir liemenės

  • vaikiškos kėdutės (pagal pageidavimą)

  • hermetiniai maišai daiktams susidėti

  • automobilių ir daiktų saugojimas stovyklavietėse "Vikingų kaime"

Į kainą neįeina:

  • baidarių ir žmonių transportavimas nuo maršruto pabaigos (kaina sutartinė, minimali suma 15 eur.)

  • stovyklavietės nuoma (kaina sutartinė)