Baidarių maršrutas: Jūra
1d

10km

Jūra

Vidutinis

Baidarių maršrutas: Jūros upe nuo Pajūrio miestelio rekreacinės stovyklavietės iki Bikavėnų. Mėgstamas šeimų su vaikais ir tų, kurie niekur neskuba ir nori pasigrožėti Jūros upės slėnio gamta, pasidžiaugti natūralia gamta ir tyru oru. Maršrutas nenuobodus, su rėvomis ir smagiais nusileidimais, slenkstukais.


Pilnas maršrutas, kuriuo plauksite: Jūra

Rekomenduojamas plaukimo laikas:

Jūsų pasirinktas plaukimo laikas:


Baidarių kiekis:

Max: 0
Max: 0

DATADVIVIEČIŲVIENVIEČIŲVISO
VISO:
Didinti

Jūra - švari upė, kurioje gyvena apie 30 rūšių žuvys. Kelionės metu Jūra jus lydės vandens paukščiai - įvairių rūšių antys, laukiai, gulbės, pilkieji garniai. Jūros upe plaukiama visus metus, įvairiais maršrutais nuo pat aukštupio Žadvainų iki Balskų, iki Tauragės ar net Nemuno pagal turistų pageidavimus, su nakvynėmis sodyboje, stovyklavietėje ar poilsiavietėje.

Baidarių maršruto: Jūros upe (Pajūris - Bikavėnai) ilgis 10 km, plaukiama maždaug 3-5 valandas.

Pasirinkus Jūros upės maršrutą nuo Pajūrio miestelio stovyklavietės įrengtos baidarių prieplaukos, turistų laukia smagus 3 - 5 valandų plaukimas iki Bikavėnų. Maršrutas lengvai įveikiamas, bet smagus, įvairus, nenuobodus, mėgstamas šeimų su mažamečiais vaikais ir niekur neskubančių žvejų.

Prieš sėdant į baidares, rekomenduojama pasivaikščioti po Pajūrio miestelį - aplankyti Pajūrio buvusį dvarą, parką, senąsias kapines, kurios yra tiesiog ant Jūros kranto, skverelį, kuriame lapoja 6,5 m apimties tuopa, Švč. Trejybės bažnyčią. Pajūrio centre įrengtas memorialas “žuvusiems Sibire” ir “žuvusiems už Lietuvą” - tai paminklas obeliskas, aplink kurį pusračiu išdėstyti septyni dideli akmenys, simbolizuojantys septynis regionus, į kuriuos tremti Pajūrio parapijos žmonės: Tomsko, Irkutsko, Permės sritis, Chabarovsko, Krasnojarsko kraštus, Jakutiją, Komiją. jei yra laiko ir noro, galima įkopti net į du pilikalnius - Pakisio ir Lileikėnų.

Po žygio nakvynei palapines galima statyti Pajūrio rekreacinėje nemokamoje stovyklavietėje, kur turistams įrengtos pavėsinės su lauko baldais, suformuoti smėlio paplūdimiai, įrengtos aištelės - krepšinio, futbolo, tinklinio.

I kainą įeina:

  • dvivietė polietileninė baidarė VISTA, BRIO,

  • liemenės ir irklai,

  •  žemėlapis ir aprašymas,

  • vieša Pajūrio miestelio seniūnijos stovyklavietė.

Į kainą neįeina:

  • baidarių ir žmonių pervežimas - 3 eur/asmeniui (ne mažiau grupei nei 15 eurų, visi keliautojai vežami vienu metu)

  • papildoma vieta vaikui iki 5 metų - 3 eur/vnt. dienai;

  • hermetiškas maišas 50 l - 1,5 euro / vnt. dienai;