Baidarių maršrutas: Žeimenos upe
1d/5h

19km

Žeimena

Lengvas

Baidarių maršrutas: Žeimena, tai vienos dienos pasiplaukiojimas Žeimenos upe pradžia ties Kaltanėnais pabaiga Švenčionėlių miestelyje ties Kerulio tiltu. Maršrutas puikiai tinkantis šeimoms, didelėms kompanijos, ar šiaip tinginiams :)


Pilnas maršrutas, kuriuo plauksite: Žeimena

Rekomenduojamas plaukimo laikas:

Jūsų pasirinktas plaukimo laikas:


Baidarių kiekis:

Max: 0
Max: 0

DATADVIVIEČIŲVIENVIEČIŲVISO
VISO:
Didinti

Paprastai laikoma, kad Žeimena išteka iš Žeimenio ežero ties Kaltanėnais. Tačiau kartais į jos ilgį įtraukiami upeliai, įtekantys į Žeimenį (pagal tokius skaičiavimus upės ilgis yra 114 km). Už Kaltanėnų teka į pietus, pietvakarius Labanoro-Pabradės miškais, smarkiai vingiuoja. Tai tipiška Aukštaitijos upė, teka pro smėlėtus ir skardingus pušynus, neretai įvingiuoja ir į alksniais apaugusias pelkes. Beveik visa upė teka Švenčionių rajonu, tik netoli santakos į Nerį teka Švenčionių-Vilniaus rajonų paribiu. Įteka į Nerį 213 km nuo jos žiočių, ties Santakos kaimu.

Baidarių maršriuto: Žeimena ilgis 19 km, plaukimo laikas apie 5 valandos.

Maršruto pradžia ties Kaltanėnais Žeimenos upės ištakose arba nuo Žeimenio ežero. Maršruto pabaiga Švenčionėlių miestelyje ties Kerulio tiltu. Maršrutas puikiai tinkantis šeimoms, didelėms kompanijos, ar šiaip tinginiams:)

Į kainą įeina:

  • dvivietė baidarė "Neska 500"
  • irklai ir liemenės
  • nešlampantys, neplyštantys žemėlapiai

Į kainą neįeina:

  • transportavimo paslaugos 1 km/0.3 eur