Baidarių maršrutas: Šventoji
1d/4h

15km

Šventoji (Aukštaitija)

Lengvas

Baidarių maršrutas: Šventoji, tai maršrutas viena iš gražiausių Lietuvoje tekančių upių. Plaukimas Šventąja yra nesudėtingas, nes ji nėra smarkiai vingiuota, siaura ar srauni. Tinka pradedantiesiems arba šeimoms su vaikais.


Pilnas maršrutas, kuriuo plauksite: Šventoji (Aukštaitija)

Rekomenduojamas plaukimo laikas:

Jūsų pasirinktas plaukimo laikas:


Baidarių kiekis:

Max: 0
Max: 0

DATADVIVIEČIŲVIENVIEČIŲVISO
VISO:
Didinti
Baidarių maršrutas: Šventoji

Šventoji – viena gražiausių Lietuvos upių. Jos ištakos yra Ignalinos rajone.  Šventosios aukštupys yra Ignalinos, Zarasų ir Rokiškio rajonuose. Prateka Utenos, Anyksčių, Ukmergės, Jonavos rajonais ir netoli Jonavos įteka į Nerį.

Baidarių maršruto: Šventoji ilgis 15 km, plaukimo laikas apie 4 valandos.

Kelionės pradžia Šventupyje. Praplaukiami du intakai: Muilinė ir Sakienia ir Vidiškių miestelis. Kiek toliau dar du intakai - Siesartis ir Mūšia bei stūkso Zujų piliakalnis. Paplaukus kiek žemiau upėje priplaukiama sala bei Zujų miestelis. Toliau priplaukiami du intakai - Karklaukis ir Panuotekis bei Juodausių gyvenvietė, kurioje stūkso Juodausių piliakalnis. Praplaukiami intakai Duoburys ir Galaupė bei Jogvilų kaimas. Toliau automagistralės Vilnius-Panevėžys tiltas ir Varkališkių kaimas, dešinysis intakas Dukstyna ir pasiekiama Ukmergė, kurią apžiūrėjus iš vandens, kelionė baidare ir baigiasi.

Į kainą įeina:

  • dvivietė baidarė
  • liemenės ir irklai

Į kainą neįeina:

  • transportavimas i kelionės pradžią (10 eur iki 10 žmonių grupė)
  • hermetiniai maišai 1,5 eur/vnt
  • ketaus katilo 20 l talpos nuoma 6 eur
  • kito inventoriaus nuoma (kaina sutartinė)