Kayak route: Jura
1d

15km

Jūra

Average

Baidarių maršrutas Jūra nuo Visdžiaugų iki Pajūrio miestelio - puikus pasirinkimas kolektyvui - bendruomenei, studentų ir moksleivių grupėms, organizacijai ar darbo kolektyvui. Tinkamas ir šeimoms, draugų kompanijoms, plaukiant su vaikais. Smagus 4 - 6 valandų plaukimas Jūra abejingų nepaliks!!!


Full route path: Jura

Recommended duration of swim:

But you selected:


Kayak amount:

Max: 0
Max: 0

DATEDOUBLESINGLETOTAL
TOTAL:
Zoom In

Baidarių maršrutas Jūros upe Visdžiaugai - Pajūris vertas turistų dėmesio. Plaukdami kokybiškomis baidarėmis mėgausitės ne tik įdomiu plaukimu per rėvas, slenksčius, įveikdami staigius upės vingiais, švariu vandeniu, laukinės gamtos grožiu, kabančiais lieptais, ištemptas virš upės, bet ir didingais ąžuolais, išsirikiavusiais pakrantėse.

Baidarių maršrutas Jūra nuo Visdžiaugų iki Pajūrio tęsiasi apie 16 km. ir plaukiamas apie 4 - 6 valandas. Sustoti, pasimankštinti ar ilgiau pailsėti gražių vietų prie Jūros upės rasti nesunku. O pasiekus Pajūrio miestelį, nakvynei galima įsikurti nemokamoje Pajūrio miestelio rekreacinėje stovyklavietėje, kur turistų grupėms įrengtos pavėsinės su lauko baldais, tinklinio, krepšinio, futbolo aikštelės.

Lankytinos vietos:

Kirnėse II 1863 m. sukilėlių kapas. Paėjus apie 250 m Ilgoties slėniu, upelio kairiajame krante stovi milžiniškas – apytikriai 5 m ilgio, 4 m pločio, daugiau nei 2 m aukščio – gamtos ir mitologijos paminklas – Keberkščių akmuo. Buvęs Pajūrio dvaras. Pajūrio parkas, kuris garsus 5,5 m apimties ąžuolu – gamtos paminklu. Piliakalniai - Pakisio ir Lileikėnų. Švč. Trejybės bažnyčia Pajūryje. Memorialas “žuvusiems Sibire” ir “žuvusiems už Lietuvą”.

Į kainą įeina:

  • dvivietė polietileninė baidarė VISTA, BRIO

  • liemenės ir irklai

  • žemėlapis ir aprašymas

  • vieša Pajūrio miestelio seniūnijos stovyklavietė

Į kainą neįeina:

  • baidarių ir žmonių pervežimas - 3 eur/asmeniui (ne mažiau grupei nei 15 eurų, visi keliautojai vežami vienu metu)

  • papildoma vieta vaikui iki 5 metų - 3 eur/vnt. dienai

  • hermetiško maišo nuoma 50 l - 1,5 euro / vnt. dienai