Kayak route: Jura
2d/10h

25km

Jura

Average

Jūros upės baidarių maršrutas Žemaitijoje Drobūkščiai - Pajūris - Bikavėnai labai populiarus ir mėgstamas vandens turistų. Tinkamas ir pirmą kartą sėdant į baidarę bei plaukiant su vaikais, nenuobodus ir patyrusiam ir ieškančiam nuotykių irkluotojui. Nakvynei rekomenduojama apsistoti Pajūrio miestelio rekreacinėje stovyklavietėje su palapinėmis.


Full route path: Jura

Recommended duration of swim:

But you selected:


Kayak amount:

Max: 0
Max: 0

DATEDOUBLESINGLETOTAL
TOTAL:
Zoom In
Kayak route: Jura

Jūra - dešimtoji pagal ilgį Lietuvos upė, tekanti vakarų Lietuvoje.

Baidarių maršruto: Jūra Visdžiaugai - Pajūris - Bikavėnai  ilgis apie 27 km., plaukimo laikas apie 10 valandų. Pirma diena (Visdžiaugai - Pajūris) apie 17 km., plaukiama apie 5 - 6 valandas. Antra diena (Pajūris - Bikavėnai) apie 10 km., plaukiama apie 3 - 4 valandas.

Plaukti baidarėmis Žemaitijoje Jūros upe maršrutu Drobūkščiai - Pajūris - Bikavėnai tikrai nebus nuobodu – rėvų kaskados, nuolat besikeičiantis gamtovaizdis, lėkštėjantys ir vėl į viršų kylantys krantai, tinkamos vietos žvejybai, didingų ąžuolų, istorinių vietų bei piliakalnių gausa kelionę pagyvina ir pasilieka atmintyje ilgam.

Maršrutas tinkamas ir pradedantiesiems, ir šeimoms su vaikais, ir dideliems kolektyvams, ir patenkina aštresnių pojūčių mėgėjų poreikius.

Nakvynė palapinėse Pajūrio miestelio seniūnijos stovyklavietėje ant Jūros upės kranto, kur turistams įrengtos pavėsinės su lauko baldais, laužavietės, smėlio paplūdymiai, tinklinio, krepšinio, futbolo aiškštelės, paruošta didelė erdvė statyti palapinėms. Įrengta mašinų parkavimo aikštelė, WC.

I kainą įeina:

  • dvivietė polietileninė baidarė VISTA, BRIO

  • liemenės ir irklai

  • žemėlapis ir aprašymas

  • vieša Pajūrio miestelio seniūnijos stovyklavietė

Į kainą neįeina:

  • baidarių ir žmonių nuvežimas į maršruto pradžią ir parvežimas po žygio atgal į stovyklavietę - 3 eur/asmeniui (ne mažiau grupei nei 15 eurų, visi keliautojai vežami vienu metu)

  • papildoma vieta vaikui iki 5 metų - 3 eur/vnt. dienai

  • hermetiškų maišų nuoma - 1,5 eur/vnt. dienai