Baidarių maršrutas: Ūla
1d/4h

9km

Ūla

Vidutinis

Baidarių maršrutas: Ūla (Rudnia-Kašėtos), tai puikus pasirinkimas vienos dienos žygiui, kurio metu susipažinsite su Ūlos upe. Plaukiant šiuo maršrutu - leidimai nereikalingi. Maršruto pabaigoje galime pasiūlyti stovyklavietę ant Ūlos upės kranto.


Pilnas maršrutas, kuriuo plauksite: Ūla

Rekomenduojamas plaukimo laikas:

Jūsų pasirinktas plaukimo laikas:


Baidarių kiekis:

Max: 0
Max: 0

DATADVIVIEČIŲVIENVIEČIŲVISO
VISO:
Didinti

Ūla - ko gero populiariausia upė Lietuvoje tarp baidarininkų ir vandens žygių megėjų. Upėje daugybė įvirtusių medžių, kad juos įveikti kartais gali tekti sušlapti ar išlipti į krantą, tačiau tokie įššūkiai tik pagyvina irklavimą ir suteikia papildomo adrealino. Ūla stebina savo vingiais ir smėlėtais skardžiais, kurie neleidžia nuobuodžiauti tiek patyrusiems plaukikams, tiek ir naujokams.

Baidarių maršruto Rudnia-Kašėtos: Ūla ilgis apie 9 km, plaukimo laikas apie 3- 4 valandos, plaukimą galima tęsti iki Zervynų (+apie 8 km)

Baidarių maršrutas prasideda Rudnioje, nuo senojo malūno ir buvusios rūdos liejyklos užtvankos, arba galima pradėti nuo Ūlos ežero, žygis prailgėja apie 40 min. Visą laiką plaukiama Ūlos kraštovaizdžio draustiniu ir neurbanizuota pakrante. Maršrutas Rudnia - Kašėtos puikiai tinka jau išmėginusiems plaukimą baidare Merkyje, naujokams - plaukimas gali kiek užtrukti ilgiau nei 4-5 val., tačiau tikrai neprailgs. Plaukimas baigiamas už Kašėtų kaimo medinio tilto, specialiai baidarininkams įrengtoje aikštelėje, dešiniame upės krante. Plaukiant šiuo maršrutu leidimai nereikalingi.

Į kainą įeina:

  • dvivietė baidarė
  • irklai ir liemenės

Į kainą neįeina:

  • transportavimas (asmeniui 3-4 eur)
  • pagal poreikį-hermetinis maišas - 2 eur
  • pagal poreikį-lietpaltis - 2 eur
  • pagal poreikį- stovyklavietė - 3 eur asmeniui