Baidarių maršrutas: Ūla
2d/12h

28km

Ūla

Vidutinis

Baidarių maršrutas: Ūla (Dubičiai-Kašėtos), tai rekomenduojamas dviejų dienų maršrutas populiariausia Dzūkijos upe. Šioje atkarpoje leidimai plaukti nereikalingi. Maršrutą galima išskaidyti į trumpesnias atkarpas, skirtas plaukti vienai dienai. Šiame maršrute galime pasiūlyti stovyklavietę šalia Kašėtų k. ant Ūlos upės kranto.


Pilnas maršrutas, kuriuo plauksite: Ūla

Rekomenduojamas plaukimo laikas:

Jūsų pasirinktas plaukimo laikas:


Baidarių kiekis:

Max: 0
Max: 0

DATADVIVIEČIŲVIENVIEČIŲVISO
VISO:
Didinti

Ūla - upė Dzūkijoje, Dzūkijos nacionaliniame parke, prasideda Gudijoje. Aukštupyje ji vadinama Pravaža, toliau Pelesa.

Baidarių maršruto Dubičiai-Kašėtos: Ūla ilgis 28 km, plaukimo laikas apie 12 valandų. Šio maršruto ilgį galima sutrumpinti ar pratęsti pagal Jūsų poreikius.

Baidarių maršrutą galima pradėti Dubičių kaime, apie 56 km nuo Ūlos žiočių. Pradžioje upės vaga reguliuota, plaukimas plačiomis pievomis kiek monotoniškas, tačiau jau už 5 km kraštovaizdis keičiasi, prasideda Ūlos kraštovaizdžio draustinis. Upėje daug nuvirtusių medžių, krantuose- vaizdingi skardžiai. Tarp Krokšlio ir Rudnios Ūla prateka Ūlos ežerą, rekomenduojame nakvoti nemokamoje stovyklavietėje, ežero kairiajame krante. Įplaukus į ežerą nėra taip paprasta rasti „išėjimą“ iš ežero. Rudnioje upę stabdo senojo malūno ir buvusios rūdos liejyklos užtvanka. Maršruto pabaiga Kašėtose.

Į kainą įeina:

  • dvivietė baidarė
  • irklai ir liemenės

Į kainą neįeina:

  • baidarių ir žygeivių transportavimas (asmeniui 3-4 eur)
  • pagal poreikį-hermetinis maišas - 2 eur/vnt
  • pagal poreikį-lietpaltis - 2 eur/vnt
  • Stovyklavietė - 3 eur asmeniui