Baidarių maršrutas: Šventoji
1d/8h

17km

Šventoji (Žemaitija)

Vidutinis

Baidarių maršrutas: Šventoji (Žemaitijoje), eina netoli Latvijos sienos ir tęsiasi iki pat Baltijos jūros. Maršrutas - vidutinio sudėtingumo trunka apie 8 valandas. Suteiks gerų emocijų ir paliks neišdildomą įspūdį.


Pilnas maršrutas, kuriuo plauksite: Šventoji (Žemaitija)

Rekomenduojamas plaukimo laikas:

Jūsų pasirinktas plaukimo laikas:


Baidarių kiekis:

Max: 0
Max: 0

DATADVIVIEČIŲVIENVIEČIŲVISO
VISO:
Didinti
Baidarių maršrutas: Šventoji

Šventoji prasideda Skuodo rajone, įteka į Baltijos jūrą, teka vakariniu Kretingos rajono pakraščiu.

Baidarių maršruto: Šventoji (Laukžemės vandens malūnas-Šventosios jūrų uostas) ilgis apie 17 km, plaukimo laikas apie 8 valandos.

Kelionė prasideda nuo Laukžemės vandens malūno užtvankos. Tai didžiausias malūnas pajūryje. Upė lėtai vingiuoja miškais, vietomis matosi smėlio atodangos, galima išlipti ant kranto ir atsikvėpti ar pasigrožėti nuostabia gamta. Vietomis pasitaiko užvirtusių medžių, gali būti užvartų. praplaukiamas Aušrakaimis ir jo tiltas, toliau Kalgraužiai, kurie tęsiasi iki Darbos intako. Praplaukiamas Klaipėdos-Liepojos kelio tiltas, nuo ten srovė labai sulėtėja, upė pradeda platėti, pakrantėse vietomis matomi nedideli miškeliai. Praplaukiama dar pora tiltelių ir intakas, ir pasiekiamas Šventosios miestelis. Aplink kurį upė daro didelę kilpą ir jos vaga išplatėja iki 20-30 m. Dar praplaukiama pora tiltukų ir upė pavirsta "ežeriuku". Netrukus pasiekiamas Šventosios jūrų uostas. Tai kelionės pabaiga.

Vidutinio sudėtingumo maršrutas, kurio sunkumo lygis priklauso nuo upės vandens lygio. Jeigu išsekusi, tai susidursit su išvirtusiais medžiais, išsekusiomis vietomi ir plaukti bus sudėtingiau. 

Į kaina įeina:

  • dvivietė ar vienvietė baidarė

  • liemenės žmogui ir augintiniui

  • irklai

  • termo krepšiai

  • telefonui įdėklas

Į kainą neįeina:

  • mokestis už transportavimą - 3 eurai/už baidarę